Lot 131
Juni veiling 2014
Hollandse School (draagt naam Constant Arts),

Bosvijver met eenden,

Linksonder gesign.,

Olieverf op doek, 58,5 x 38,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60