Lot 130
Juni veiling 2014
Hollandse School,

Riviergezicht met ruiters te paard,

Rechtsonder gesign.,

Aquarel, 51 x 35 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220