Lot 128
Juni veiling 2014
A. W. Verhorst en onbekende maker,

Straatje met zicht op een kerk en Koperen trekpot met schaaltje,

Monogram A. W. H en onduidelijk gesign.,

Tekening met aquarel, aquarel, 35 x 22 33 x 33 cm (2x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10