Lot 127
Juni veiling 2014
Hollandse School (naar Mastenbroek),

Maas bij Rotterdam,

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op paneel, 71 x 38 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20