Lot 120
Juni veiling 2014
Toon Verplak,

Straatbeeld van Parijs,

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op doek, 68 x 48,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70