Lot 119
Juni veiling 2014
W. Straatman,

Vaas met tulpen,

In dorso gesign. en gedateerd 1942,

Olieverf op doek, zonder lijst, 65 x 50,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30