Lot 116
Juni veiling 2014
Walle,

Vogel en vis,

Rechtsonder gesign. en gedateerd 1972,

Olieverf op doek, 24 x 18 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10