Lot 114
Juni veiling 2014
W. Lamers en onbekende maker,

Schuurinterieur met kippen, Kippen bij voerbak,

Linksonder monogram W L, en onduidelijk gesign.,

Olieverf op paneel, olieverf op board 20 x 11 en 17 x 12 cm (2x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60