Lot 111
Juni veiling 2014
Hollandse School,

Gezicht op Rhenen,

Linksonder gesign.,

Olieverf op doek, 34 x 24 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50