Lot 100
Juni veiling 2014
Anton F. Pieck,

Achtergevel,

Rechtsonder en linksboven gesign.,

Ets, 27,5 x 19,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45