Lot 98
Juni veiling 2014
Lucie van Duyn (1933 - 2013),

Drie diverse voorstellingen met tekst, figuren en bloemen,

Links- en rechtsonder gesign. en gedateerd 1973,

Gemengde techniek, 19 x 15,5, 13 x 10,5 en 16,5 x 10,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5