Lot 97
Juni veiling 2014
Onbekende maker,

Shotgun,

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op board, 11,5 x 8,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5