Lot 47
Juni veiling 2014
Onbekende makers,

Kust van Kreta, Middeleeuws tafereel met minstreel, Wageningen, twee Collages en Waaiers

Geen signaturen,

Aquarel, houtsnede, litho, collages en waaiers (8x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 15,00

Hamerprijs: € 15