Lot 46
Juni veiling 2014
W.J.Th. Lips, Tet Vogel en Theo Bodewes,

Landschap, Bosgezicht en Zittend naakt,

rechts- en linksonder gesign.,

Drie maal aquarel, een zonder lijst, en 49 x 39,5, 31 x 23,5 en 34 x 22 cm (3x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 15,00

Hamerprijs: € 15