Lot 45
Juni veiling 2014
G.J.Lips, Mart Keufers, onbekende maker

Staande vrouw, Vogel met appel en Landschap met vrouw en vlucht eenden,

In dorso, rechts midden en rechtsonder gesign.,

Gekleurde inkt en waterverf zonder lijst, kleurenlitho en litho zonder lijst (3x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120