Lot 42
Juni veiling 2014
Karin Campfens (2x), Wil Lips en onbekende maker,

Duiveltje in een doosje, Twee gezichten, Abstract en een Collage

twee maal rechtsonder en '74 en '87, eenmaal in dorso en ongesigneerd,

Ets, litho, zeefdruk en collage (een maal zonder lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 15,00

Hamerprijs: € 15