Lot 40
Juni veiling 2014
Piet Klaasse en Ans Wortel,

Kind met poezen in tuin en 'Hangend aan wat ze doen in 't donker',

Beide rechtsonder gesign. en een gedateerd '74,

Beide litho en 64 x 49 en 55 x 49 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50