Lot 38
Juni veiling 2014
Verschillende Nederlandse kunstenaars,

Abstracte voorstellingen en Collages enz.,

Gesign. en ongesign.,

Drie mappen met aquarellen, zeefdrukken, collages zonder lijsten enz.

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5