Lot 37
Juni veiling 2014
Wil Lips en andere makers,

Stillevens, Collages en divers ander werk,

Links-en rechtsonder gesign.,

Vier mappen met aquarellen en anderen technieken zonder lijsten afwijkende afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5