Lot 36
Juni veiling 2014
Wil Lips en andere makers,

Landschappen en Collages enz.,

Links- en rechtsonder gesign.,

Aquarellen en collages zonder lijsten en afwijkende afmetingen enz.

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5