Lot 35
Juni veiling 2014
Wil Lips en andere makers,

Stillevens en Landschappen enz.,

Links- en rechtsonder gesign.,

Aquarellen en prenten zonder lijsten en afwijkende afmetingen.

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5