Lot 34
Juni veiling 2014
M. van Bavel en Wil Lips,

Naakten, Landschappen en Bloemstillevens,

Links- en rechtsonder gesign. en gedateerd '76

Aquatinten, aquarellen, prenten zonder lijsten en afwijkende afmetingen en kalenders enz

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5