Lot 45
Januariveiling 2014
3 Diverse werken

Gravure: Zeeslag.
Ets: Stadsgracht te Rotterdam.
Chinees aquarel: Vogels in bloesemboom bij rots.

, resp. 59x31,5 cm, 80,5x37 cm en 84,5x19 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80