Lot 33
Juni veiling 2014
Onbekende maker,

Portret van een Jack Russel hond,

Linksonder gesign.,

Aquarel en 44 x 29 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10