Lot 31
Juni veiling 2014
Hollandse School (naar 17e eeuws werk),

Interieur met drinkende en rokende figuren en twee Stadsgezichten,

Geen sign.,

Olieverf op paneel, zonder lijst en twee litho's (3x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35