Lot 30
Juni veiling 2014
Makkes,

Frans straatje met wandelaar,

Rechtsonder gesign en gedateerd 1965,

Aquarel en 70,5 x 51 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40