Lot 28
Juni veiling 2014
Hollandse School,

Stilleven met bloemen en fruit,

Rechtsonder gemonogrammeerd,

Olieverf op paneel en 45 x 39 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50