Lot 27
Juni veiling 2014
Damschreuder,

Keukeninterieur met netten boetende vrouw en kind,

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op paneel en 31,5 x 24 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70