Lot 22
Juni veiling 2014
Onbekende maker,

'Nacht merrie brakend vaasje',

In dorso onduidelijk gesign.,

Olieverf op doek, zonder lijst en 100,5 x 100,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5