Lot 55
Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)

'Stilleven met tinnen kan'

linksonder get. en gedateerd '51, en in dorso get. op deels verdwenen etiket

olieverf op doek, 49x44 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500