Lot 54
Benjamin Prins (1860-1934)

Stilleven met bloemen in gemberpot

linksonder gemonogrammeerd

olieverf op paneel, 45x36 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400