Lot 212
Omgeving David Vinckboons (begin 17e eeuw)

Heuvellandschap met koeherder aan de waterkant

olieverf op koper, zonder lijst, 33x45 cm

Mondelinge toeschrijving door mevrouw Finck van Kunsthandel Finck, Brussel, jaren '70

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 1.900,00

Hamerprijs: € 1.900