Lot 339
Henriette Ronner (1821-1909)

Drie katjes spelend met een garenklosje

rechtsonder dubbel gesigneerd

olieverf op papier, geplakt op paneel, 26x34 cm

€ 5.000,00
€ 5.000,00

Startbod: € 5.000