Lot 215
Jan Frans van Bredael (1686-1750)

Wandelaars en ruiters aan rivieroever bij een stad

olieverf op paneel, 13,5x16,5 cm

Herkomst: Galerie Pieter de Boer, Genève 1972, Privé collectie Genève 1993 Veiling: Koller, Zürich, Zwitserland, 24 maart 1994, lot 35

€ 5.000,00
€ 5.000,00

Startbod: € 5.000