Lot 245
Petronella van Woensel (1785-1839)

Pronkstilleven met blauwe lis, keizerskroon, wilde roos, pioenen, papaver, primula en een libelle op een marmeren blad

rechtsonder get. en gedateerd 1817

olieverf op doek, 72x60 cm

Herkomst: Collectie Van Walcheren van Wadenoyen Den Haag 1834, Van Ellewoutsdijk Scheveningen 1898, Veiling Mak van Waay 1974, Privé collectie Boston USA 2005, Palm Court Galeries Baarn

€ 10.000,00
€ 10.000,00

Startbod: € 10.000