Lot 329
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)

'Hooge zee'

rechtsonder get.

sepia op papier, 53x74 cm

Herkomst: Mr en Mrs Daud uit Bad Nauheim, Duitsland Literatuur: Oeuvrecatalogus, Hendrik Willem Mesdag (1831-1915), Johan Poort,Wassenaar 1989, nr. A10.05, afgebeeld op p. 416 G.H. Marius, 1901, afb. p.58

Hierbij een brief van Mesdag gericht aan de Mr en Mrs Daud uit Bad Nauheim, Duitsland. Deze brief is gedateerd 17 juni 1904, en zat volgens de inzender achter het werk.

€ 10.000,00
€ 10.000,00

Startbod: € 10.000