Lot 20
Juni veiling 2014
Herbelot en onbekende maker,

Stadsgezicht en Kaart van Constantinopel

Rechtsonder gesign. en geen sign.,

Aquarel en gravure 28 x 22,5 en 31 x 24 cm (2x)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30