Lot 14
Juni veiling 2014
Grunno Anthenoris (uitgebracht door Braun & Hogenberg),

Kaart van Groninga,

Linksonder gesign. en gedateerd 1575,

Ingekleurde gravure en 49 x 37 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180