Lot 10
Juni veiling 2014
Italiaanse School en Indische School,

Woning aan bosrand, Venetie, Stadsgezichten, Riviergezichten en 2 maal Moeder met kind (8x)

Links en rechts onduidelijk gesign., resp. geen sign.,

Maroufle en aquarellen en afwijkende afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25