Lot 9
Juni veiling 2014
Twee onbekende makers,

Zebra en Landschap met boerderijen,

rechtsonder gesign. en gedateerd 1956 en rechts onduidelijk gesign.,

Sepia aquarel zonder lijst 38 x 30,5 cm en kleurets 38 x 28,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10