Lot 8
Juni veiling 2014
Koko,

Balkons met wasgoed,

rechtsonder gesign. en gedateerd 8/7 1959

Aquatint zonder lijst en 19 x 14,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 5,00

Hamerprijs: € 5