Lot 5038
Een wortelnotenhouten staand horloge

Hollands, 18e eeuw

Adres 'Frans Burel Amsterdam'. Met maanstand, maand-, datum-, en dag-aanwijzing en secondewijzer. Met twee bellen. De verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijfers. In de hoeken gestileerde vergulde gegoten ornamenten. De gewelfde onderkast op klauwpoten.

H 288 cm

€ 8.000,00
€ 12.000,00
€ 5.000,00

Hamerprijs: € 5.000