Lot 5036
Een gezwart houten tafelpendule

Groot Brittannië, 19e eeuw

Adres, 'Job Grice Ormskirk'. In de hoeken gegoten vergulde ornamenten en op messing voetjes. Het geheel met gestileerd bladsnijwerk.

H. 65 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500