Lot 6
Juni veiling 2014
Germaine Michelet en verschillende kunstenaars,

Een uil en diverse bloemen en vogels (plm. 40 stuks),

Rechtsonder gesign.,

Olieverf op doek, gravures, litho's en prenten

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80