Lot 5
Juni veiling 2014
Italiaanse School,

Grand Canal in Venetie,

Geen sign., gedat. 1758,

Gravure en 39 x 24 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30