Lot 4
Juni veiling 2014
Engelse, Franse en Hollandse School,

Zeilschepen, bloemen en Vijverberg (6x),

Links- en rechtsonder gesign.,

Vier litho's en 2 gravures en verschillende afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 10,00

Hamerprijs: € 10