Lot 3
Juni veiling 2014
Onbekende maker,

Jachtpartij in berglandschap,

Linksonder onduidelijk gesign.,

Olieverf op paneel en 24,5 x 19,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100