Lot 1
Juni veiling 2014
C. Visscher en andere kunstenaars,

Riviergezicht met zicht op boerderij en figuren bij roeiboot, tulpen, Zeeland en Zaandam (4)

Rechts en links gesign.,

Potlood tekening, aquarel en 2 gravures, diversen afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50