Lot 298
Casparus Johannes Morel (1798-1861)

Het fregatschip de 'Zaanstroom' op volle zee

rechtsonder get. en gedateerd 1855

olieverf op paneel, 36x48 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850