Lot 208
Gaspar Peeter Verbruggen I (1635-1681)

Pronkstilleven met tulp, rozen en vlinder

olieverf op doek, 74x56 cm

Herkomst: Galerie Moos, Genève, nr.3467

Wij danken Fred Meijer van het RKD voor zijn toeschrijving aan Gaspar Peeter Verbruggen I

€ 2.500,00
€ 3.000,00
€ 3.600,00

Hamerprijs: € 3.600